Heribert Engelbert ring 18 k vitguld diamanter - Stockholms Auktionsverk
Cartier Trinity ring - Stockholms Auktionsverk
Visa auktionsvara :: Pantbanken Sverige
Engelbert, ring, 18K guld med briljantslipade diamanter. - Bukowskis
Ring mit Diamanten | Auktion 406
RING, 20 guld, vikt ca 4,7 g | Auktion olsensauktioner.se
Altschliffdiamant Ring - Weihnachts-Auktion Schmuck und Uhren 2022/12/01 - Starting bid: EUR 600 - Dorotheum
Ring, 18k guld. Vikt: 6,6g. Cartier, Les Must de Cartier, Trinity, Ringmått: 15,5. Trefärgad. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning - 1516
Ring, 18K vitguld, briljantslipad diamant ca 2.25 ct enligt certifikat. - Bukowskis
ENGELBERT RING 18k guld m briljanter 0,24 ct totalt ingraverat, Stockholm 1996, original etui och box. - Bukowskis
Visa avslutad auktionsvara :: Pantbanken Sverige
Edblad Redondo Spark Ring G Gold | MQ Marqet
Brillant Ring - Birmingham um 1900 - Weihnachts-Auktion Schmuck und Uhren 2022/12/01 - Realized price: EUR 380 - Dorotheum
Ring med stenar. 18 K. Strl. 11 ca. Bruttovikt 2,1 gram. – Auktionshuset i Örebro AB
Ring, med diamanter, safirer, 14k, strl… | Auktion.se
Ring, 18k, med brillianter och sm | Auktion karljohanauktioner.se
Nina Kopper ring 18 k guld Georg Jensen - Stockholms Auktionsverk