Stolar, 6 st, Hans J Wegner (1914-2007), Danmark. "CH24, Y-stolen", Carl Hansen & Søn, Danmark, slitage på en stol. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning -
HANS J WEGNER. "CH 29/Savbukkestolen", stol, Carl Hansen & Son, Danmark. i 2023 | Stolar, Auktion, Danmark
HANS J WEGNER, stolar, 6 st, "CH24" "Y-stolen", Carl Hansen & Son, Odense, Danmark, 1950-tal. - Bukowskis
Stolar, 4 st, design: Hans J Wegner, Y-stolen, Carl Hansen & son, Danmark, stämplade och etikettmärkta. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning - 8009
Metropol Auktioner - HANS J WEGNER Y-stolen för Carl Hansen & Son, Danmark. Nr 8306 på månadskvalitén den 26 oktober #hansjwegner #auktion #ystolen | Facebook