Utbyta internationell Vinka svanen fåtölj auktion fjäderfän Hålla inne Bli kall
Visa avslutad auktionsvara :: Pantbanken Sverige
ARNE JACOBSEN, fåtölj, "Svanen", Fritz Hansen. - Bukowskis
Arne Jacobsen, fåtölj 3322 Svanen, cognacsfärgat skinn | Auktionshuset.com
Bildgalleri före och efter
ARNE JACOBSEN. "Svanen", fåtölj, Fritz Hansen, Danmark 1966, formgiven 1958. Möbler - Fåtöljer & Stolar - Auctionet
Fåtölj, Arne Jacobsen (1902-1971), Danmark. "Svanen", Fritz Hansen, Danmark. Helstoppad snurrfåtölj med tygklädsel. Centralfot av aluminium. Etikettmärkt Republic of Fritz Hansen Design: Arne Jacobsen Made in Denmark 2000. Sitthöjd: ca 39 cm.
Fåtölj svanen • Jämför (200+ produkter) se priserna nu »
Bildgalleri före och efter
Arne Jacobsen Svanen fåtölj - Stockholms Auktionsverk
Arne Jacobsen, fåtölj "Svanen" för Republic of Fritz Hansen, daterad 2006 Danmark. - Bukowskis
Köp Svanen från Fritz Hansen | Nordiska Galleriet
Arne Jacobsen, fåtölj, "Svanen", Fritz Hansen, Danmark. - Bukowskis
Fåtölj, Arne Jacobsen (1902-1971), Danmark. "Svanen", Fritz Hansen, Danmark. Helstoppad snurrfåtölj med tygklädsel. Centralfot av aluminium. Etikettmärkt Republic of Fritz Hansen Design: Arne Jacobsen Made in Denmark 2000. Sitthöjd: ca 39 cm. Höjd ...
ARNE JACOBSEN, fåtölj, "Svanen", Fritz Hansen, Danmark, 1960-tal. - Bukowskis
Klassiker hos Rekomo, Fåtölj Svanen från Fritz Hansen - Rekomo.se
ARNE JACOBSEN. "Svanen", fåtölj, Fritz Hansen, Danmark 1960-tal, formgiven 1958. Möbler - Fåtöljer & Stolar - Auctionet
Arne Jacobsen, fåtölj, "Svanen", Fritz Hansen, Danmark, daterad 1986. - Bukowskis