2 st fåtöljer med fotpall (fint skick) - Toveks Auktioner & Internetauktioner - Auktion på internet varje vecka
ARNE NORELL. Fåtöljer, 1 par. ”Löven”, 1960-tal. Teak. Brunt skinn, lös rygg- o sittplymå, knapphäftande. Etikettmärkta. Sitthöjd ca 40 cm. – Auktionshuset i Örebro AB
Liggfåtölj, DUX, 1970-tal, (skador). Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning - 3570